Praca wejherowo

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Pracownik inwentaryzacji

Firma: WYG HR Consulting

Gowork.pl

18-12-14

Wejherowo (pomorskie)

wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i (...)

Pracownik inwentaryzacji

Firma: WYG HR Consulting

Gowork.pl

17-12-14

Wejherowo (pomorskie)

np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług. Chcesz podreperować budżet po (...)

16-12-14

Wejherowo (pomorskie)

pracy: Lębork i okoliceWymagania:- doświadczenie na stanowisku elektromontera,- upr. SEP powyżej 1 kV lub do 110 kV - wymóg konieczny. Osoby zainteresowane i spełniające warunki  prosimy o przesłanie CV na adres (...)

Inżynier Robót Elektrycznych

Firma: Perfect Consulting

Gowork.pl

15-12-14

Wejherowo (pomorskie)

coachingu, szkoleń oraz badań dla naszych klientów.     Dla naszego klienta posiadającego 20 letnie doświadczenie w Generalnym Wykonawstwie, jak i w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych, poszukujemy Kandydatów do pracy na (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

16-11-14

Wejherowo

wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności (...)

Inżynier Budowy Maszyn

Firma: Recruitment

Gowork.pl

26-10-14

Wejherowo (pomorskie)

oraz testowanie nowych rozwiązań tworzenie instrukcji technicznych i technologicznej nadzór na działem obróbki skrawaniem, tokarki oraz frezowania identyfikacja przyczyn awarii oraz nieprawidłowości w działaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych usuwanie (...)

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Firma: Kariera Service

Gowork.pl

19-10-14

Wejherowo (pomorskie)

lidera rynku budowlanego, poszukuje kandydatów na stanowisko:Elektryk w dziale utrzymania ruchuGłówne obowiązkiWykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych linii produkcyjnych oraz szafach (...)

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUC

Firma: Międzynarodowa Firma Budowlana

Gowork.pl

14-10-14

Wejherowo (pomorskie)

budowlanych. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne. Prowadzimy działalność w 10 krajach Europy, gdzie zatrudniamy 500 osobowy zespół, pracujący w 30 lokalizacjach.   GŁÓWNYM ZADANIEM OSOBY NA TYM STANOWISKU BĘDZIE: Zarządzanie ponad 10 osobowym (...)

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Firma: Adriana Legowicz

Gowork.pl

30-09-14

Wejherowo (pomorskie)

NA TYM STANOWISKU BĘDZIE: Zarządzanie ponad 10 osobowym zespołem utrzymania ruchu (mechaników, elektryków, frezerów, tokarzy) Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji Planowanie i organizacja (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wejherowo

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.