Praca Sprzedaż Rzeszów

1 - 6 z 6 ogłoszeń

29-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

firma o potwierdzonej reputacji. To dla niego szukamy osób do ciekawej pracy w dziale sprzedaży – oto szczegóły: CZYM SIĘ (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Manuli Ekobal Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

klienta (aktywne doradztwo techniczne)• współpraca z klientami B2B (firmy produkcyjne i dystrybucyjne)• Realizacja polityki handlowej firmy w regionie• Sprzedaż produktów oraz usług B2B• Częste podróże służbowe• (...)

Doradca Handlowy ds. Serwisu

Firma: OTTO Polska

Gowork.pl

19-02-15

Rzeszów (podkarpackie)

handlowca - otwartość na potrzeby klienta , nastawienie na realizację celów - bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność i motywacja do pracy   Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -  atrakcyjny system wynagrodzenia - (...)

Doradca Handlowy

Firma: OTTO Polska

Gowork.pl

19-02-15

Rzeszów (podkarpackie)

Handlowy Miejsce pracy: woj. podkarpackie Nr ref.: MJ/DH/01/2015   Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:   -  rozwijanie sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów - budowanie i utrzymywanie (...)

22-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

oraz krótki czas realizacji zleceń.   Dla naszego Klienta – śląskiej firmy oferującej usługi w zakresie elektroenergetyki, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I KONTAKTÓW Z (...)

Asystent sprzedaży

Firma: Pretty Girl S.A.

Gowork.pl

20-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

zainteresowanie modą i aktualnymi trendami; umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność; zaangażowanie; kr eatywność; Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: aleksandra.ziolek@prettygirl.pl, z (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.