Praca Sprzedaż Rzeszów

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Account Manager–Stolarka otworowa

Firma: IC COMPLEX

Gowork.pl

25-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

(Rzeszów)! Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów skierowanych do producentów i dystrybutorów stolarki otworowej. Mamy w swojej ofercie rozwiązania wspierające sprzedaż okien, drzwi, rolet, markiz, bram garażowych oraz (...)

22-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

oraz krótki czas realizacji zleceń.   Dla naszego Klienta – śląskiej firmy oferującej usługi w zakresie elektroenergetyki, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I KONTAKTÓW Z (...)

Asystent sprzedaży

Firma: Pretty Girl S.A.

Gowork.pl

20-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

w branży odzieżowej); wysoka kultura osobista; wysokie zdolności interpersonalne; zainteresowanie modą i aktualnymi trendami; umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność; zaangażowanie; kr eatywność; Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: TIERRA GROUP

Gowork.pl

25-12-14

Rzeszów (podkarpackie)

stresowych; silna motywacja do intensywnej i samodzielnej pracy; prawo jazdy kat. B; OFERUJEMY : zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym - pełny etat; samodzielne stanowisko z realnym wpływem na osiągane wyniki; niezbędne narzędzia pracy (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Effect Consulting

Gowork.pl

24-12-14

Rzeszów (podkarpackie)

rozwoju zawodowego, dbamy o zapewnienie idealnych warunków pracy. W związku z otwarciem nowego biura w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Jeżeli:Lubisz wyzwania,Wolisz realne pieniądze od obietnic bez pokrycia,Chcesz pracować (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.