Praca Sprzedaż Rzeszów

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Ambasadorka marki / Hostessa (Rzeszów)

Firma: eSmokingWorld

Gowork.pl

09-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

Hostessa     Zakres obowiązków:   - budowanie pozytywnych relacji z Klientami - aktywne promowanie i zachęcanie do zakupu produktów (e-papierosów) - dbanie o dobry wizerunek reprezentowanej firmy - udzielenie informacji Klientom na temat (...)

Przedstawiciel handlowy-Konsultant

Firma: Energy Noma Medica Ltd

Gowork.pl

03-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

-Materiały szkoleniowe, -Wsparcie managerów, Zakres obowiązków: -samodzielna aktywna sprzedaż produktów i usług, -kontakt z klientami,  Zapraszamy do atrakcyjnej Współpracy  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Medical Corp

Gowork.pl

13-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYTEREN: Rzeszów, całe woj. podkarpackie Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za skuteczną prezentację produktów z portfolio na indywidualnych pokazach w domu klienta oraz reprezentowanie Firmy na (...)

Akwizytor

Firma: Medical Corp

Gowork.pl

13-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej na pokazach u klienta w domu na terenie województwa podkarpackiego.   Akwizytor Teren: całe woj. podkarpackie   Obowiązki: aktywna sprzedaż produktów rehabilitacyjno - medycznych obowiazkowe (...)

PKP Energetyka - Poszukujemy Menadżera wraz z grupą

Firma: PKP Energetyka - Autoryzowany Partner

Gowork.pl

31-07-14

Rzeszów (podkarpackie)

menadżerów z grupami handlowymi, agencje handlowe oraz przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju.PKP Energetyka poszukuje-Menadżer wraz z grupąBardzo dobre warunki finansowe Poszukujemy przede wszystkim ludzi z doświadczeniem posiadających (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Fami Polska sp. z o.o.

Gowork.pl

30-07-14

Rzeszów (podkarpackie)

nowych klientów Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami Przygotowywanie ofert handlowych Wymagania: doświadczenie w sprzedaży oraz w kontakcie z klientem biznesowym prawo jazdy kat. B ( wymagane ) samodzielność i (...)

kasjer/sprzedawca

Firma: Agnes Ct

Gowork.pl

17-07-14

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko kasjer/sprzedawca w hipermarketach na terenie Rzeszowa. Obowiązki: -obsługa klienta, -dokonywanie operacji gotówkowych oraz bezgotówkowych, -dbanie o iejsce pracy, -przestrzeganie regulaminu, przepisów oraz zasad BHP, -sumienne i (...)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY /EXPORTU

Firma: Rossweet Sp. z o.o.

Gowork.pl

14-07-14

Rzeszów (podkarpackie)

znajomość jęz. angielskiego , mile widziana znajomość drugiego języka obcegoA także :Dobra znajomość komputera i pakietu MS OFFICENastawienia na realizację wyznaczonych celówWysoka kultura osobista, samodzielność, zaangażowanie, odporność na (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.