Praca Sprzedaż Rzeszów

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Specjalista sprzedaży

Firma: BAUBRAS POLSKA

Gowork.pl

04-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

w mowie i piśmie- Wykształcenie średnie lub wyższe- Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz internetu ( poczta email, portale branżowe oraz ogłoszeniowe)- Zaangażowanie, chęć rozwoju osobistego i budowania kariery w międzynarodowym środowisku- (...)

Doradca klienta

Firma: SAT-MAX s.c

Gowork.pl

03-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

klientów Budowanie relacji z klientami Zawieranie umów Tworzenie oraz opieka nad bazą klientów Dbanie o dobry wizerunek firmy WYMAGANIA: Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta Znajomość obsługi komputera Umiejętność pracy w stresie (...)

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Firma: Online Technologies HR Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

pozycja Firmy, jej potencjał finansowy oraz różnorodna kategoria produktowa, pozwalają świadczyć najwyższej jakości usługi, zawsze dostosowane do priorytetów Klientów. W 2014 roku już po raz 6 Firma została uznana za najbardziej wartościowa (...)

Specjalista ds.Stolarki Otworowej

Firma: IC COMPLEX

Gowork.pl

02-03-15

Rzeszów (podkarpackie)

Otworowej (Rzeszów)! Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów skierowanych do producentów i dystrybutorów stolarki otworowej. Mamy w swojej ofercie rozwiązania wspierające sprzedaż okien, drzwi, rolet, markiz, bram (...)

Doradca handlowy - menedżer sprzedaży

Firma: Aneby Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-02-15

Rzeszów (podkarpackie)

- oficjalny przedstawiciel firmy HAGS Aneby AB w Polsce zatrudni menedżera sprzedaży w zakresie urządzeń rekreacyjnych, placów zabaw, fitness i małej architektury na terenie miasta Rzeszowa. Wymagania - Doświadczenie w dziale sprzedaży min. 1 rok.- (...)

Doradca Handlowy ds. Serwisu

Firma: OTTO Polska

Gowork.pl

19-02-15

Rzeszów (podkarpackie)

poszukuje osób na stanowisko: Doradca Handlowy ds. Serwisu Miejsce pracy: woj. podkarpackie Nr ref.: MJ/DHS/02/2015   Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:   - rozwijanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych (...)

Doradca Handlowy

Firma: OTTO Polska

Gowork.pl

19-02-15

Rzeszów (podkarpackie)

aplikacji na adres e-mail:  mjurkiewicz@ottopraca.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska.   Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami (...)

22-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko:   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I KONTAKTÓW Z KONTRAHENTAMI INSTYTUCJONALNYMI Miejsce pracy: województwo podkarpackie   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie odbiorców na usługi dotyczące (...)

Asystent sprzedaży

Firma: Pretty Girl S.A.

Gowork.pl

20-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

widziane doświadczenie w branży odzieżowej); wysoka kultura osobista; wysokie zdolności interpersonalne; zainteresowanie modą i aktualnymi trendami; umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność; zaangażowanie; kr eatywność; Aplikacje (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: TIERRA GROUP

Gowork.pl

25-12-14

Rzeszów (podkarpackie)

HANDLOWY obszar Polska południowo - wschodnia.     OPIS STANOWISKA : Do zadań przedstawiciela handlowego należy aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz kompleksowa obsługa Klientów już współpracujących. Realizacja planów (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.