Praca Rzeszów

1 - 18 z 181 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

Łatwości prowadzenia rozmów poprzez telefon Łatwości nawiązywania kontaktów Odporności na stres Zaangażowania w powierzone zadania Znajomości komputera oraz płynności w poruszaniu się po internecie Gwarantujemy: Pracę w młodym zespole Stabilność (...)

Praktyki dla aktywnych - account manager

Firma: Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

praktyk? Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy? Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty! Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja   Zakres obowiązków Zadaniem dla każdego praktykanta będzie (...)

Trener podstaw przedsiębiorczości

Firma: Wektor Consulting s.c.

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej tj.: • zasady formalno-prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej (12h), • zarządzanie działalnością gospodarczą (6h), • podstawy księgowości (12h), • podstawy (...)

Konsultant biznesowy (pomoc w pisaniu biznesplanów)

Firma: Wektor Consulting s.c.

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

polegających na doradztwie i pomocy Uczestnikom projektu (40 osób) w stworzeniu oraz szczegółowym opracowaniu biznesplanów oraz wizji działalności gospodarczej. Głównym celem tworzenia ww. biznesplanów jest uzyskanie przez (...)

Pracownik produkcji

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:   PRACOWNIK PROCUKCJI/OPERATOR MASZYN Holandia, okolice Almere HPP/JP/K   Opis stanowiska pracy: praca w firmie zajmującej się produkcją przypraw, gotowych dań praca na (...)

Korespondent Lokalny

Firma: Fabryka Zespołów

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

Fabryka Zespołów poszukuje chętnych do współpracy dziennikarzy i fotografów Do zadań korespondenta należeć będzie:- przygotowanie relacji/fotorelacji z koncertóww swoim mieścieOferujemy:- odbycie stażu i referencje- (...)

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów

Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i (...)

Przewożnik w ruchu krajowym

Firma: Kurier Sp. Z O.O.

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

w Rzeszowie, wchodząca w skład grupy VAN. Poszukuje przewoźników krajowych dysponujących samochodami ciężarowymi o ładowności 7-9 t, typie nadwozia plandeka oraz wielkości skrzyni ładunkowej 18-20 europalet oraz zestawami ciągnik plus naczepa (plandeka 24 t (...)

22-11-14

Rzeszów

który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie dla naszego (...)

Handlowiec

Firma: Handlowo-Usługowa Spóldzielnia Pracy

Gowork.pl

22-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

jest to oferta dla ciebie. Podpisujemy umowy zlecenia od 1 grudnia 2014 roku. DODATKOWO - CZAS PRACY NIENORMOWANY. Praca będzie polegała na sprzedaży towarów poprzez: - Wykorzystanie FB i innych portali społecznościowych i lokalnych (np. NK, GoldenLine itp.) (...)

kierowca autobusu

Firma: Horeca Personal Service

praca-niemcy-oferty.pl

21-11-14

Wrocław, , Bydgoszcz ... (Dolnośląskie)

Opole (Opolskie); Rzeszów (Podkarpackie); Białystok (Podlaskie); Gdańsk (Pomorskie); Katowice (Śląskie); Kielce (Świętokrzyskie); OLsztyn (Warmińsko-mazurskie); Poznań (Wielkopolskie); Szczecin (Zachodniopomorskie); Badenia (Za granicą) kierowca autobusu na (...)

Doradca ds.odszkodowań

Firma: Polski Instytut Odszkodowań

Gowork.pl

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

polskiego kapitału, która współpracuje z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego i likwidacji szkód. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. poszukuje (...)

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym (...)

Programista

Firma: ModulesGarden

Gowork.pl

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

jest dla Ciebie jedynie kolejnym językiem obcym - a kod nie kojarzy Ci się jedynie z kodem PIN - Napisz do Nas!Poszukujemy kreatywnych pracowników na stanowisko Programisty PHP oraz Starszego Programisty PHP w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie (...)

Programista PHP - MySQL - JavaScript

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne, * pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny. Zadania: * projektowanie, tworzenie, testowanie oraz wdrażanie aplikacji internetowych, * tworzenie aplikacji bazodanowych w oparciu o PHP, (...)

Fotograf

Firma: ASYK CENTRUM NA RZECZ NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Gowork.pl

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

(...)

21-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Tłumacz Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Pełnienie roli (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.