Praca kierownik Rzeszów

1 - 7 z 7 ogłoszeń

26-11-14

Rzeszów

firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o.  jest Agencją Zatrudniania nr (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

24-11-14

Rzeszów

drogowych z językiem niemieckim. Praca na terenie Niemiec;  od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka (...)

Kierownik ds. Rozwoju

Firma: Lex Fortis

Gowork.pl

24-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

branża związana z odszkodowaniami, finansami i ubezpieczeniami; - Minimum rocznego doświadczenia z doradcami/agentami w terenie; - Wysokich kompetencji w zakresie realizacji celów, budowania odpowiedzialnego zespołu, motywowania i nastawienia na klienta; - (...)

24-11-14

Rzeszów

który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o.  jest Agencją Zatrudniania nr 364. Dla naszego norweskiego (...)

Kierownik Zespołu Doradców

Firma: Profi Credit Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

12-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

minimum średnie Rzetelność, komunikatywność, entuzjazm Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej i grupy Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office Doświadczenie w zarządzaniu grupą mile widziane, ale (...)

Kierownik zespołu doradców.

Firma: Profi Credit Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-11-14

Rzeszów (podkarpackie)

zdobyć doświadczenie w sprzedaży! Potrafisz efektywnie zarządzać grupą! Chcesz mieć wplyw na wysokość Twojego wynagrodzenia? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Manager grupy sprzedażowej Region: podkarpackie Miejsce pracy: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, (...)

Kierownik Sekcji Technologicznej

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

27-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

podległym zespołem (Technolodzy/Programiści CNC), Opracowywanie technologii procesów produkcyjnych dla nowych komponentów Odpowiedni dobór oraz programowanie maszyn CNC Koordynowanie przebiegu procesu (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.