Praca kierownik Rzeszów

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Kierownik ds. Administracji i Finansów

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

26-11-15

Rzeszów (podkarpackie)

i Finansów       Obowiązki:   Organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy działu  Nadzór nad procesami związanymi z fakturowaniem, rozliczeniami, windykacją należności oraz realizacja zadań operacyjnych z tego (...)

Kierownik Marketu

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

26-11-15

Rzeszów (podkarpackie)

"Buduj i remontuj taniej!" nie jest tylko pustym sloganem reklamowym. Każdego dnia wdrażamy je w życie oferując naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny oraz starając się spełniać ich najwyższe wymagania. Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach (...)

KIEROWNIK PLACÓWKI PRZEDSZKOLNEJ

Firma: Job Innovation Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-11-15

Rzeszów (podkarpackie)

na rzecz firm z Polski i zza granicy. Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332. Obecnie dla naszego Klienta, Prywatnego Przedszkola w Rzeszowie, poszukujemy osoby na (...)

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Firma: DEBT SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

28-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

DEBT SERVICE to profesjonalna i skuteczna windykacja należności, a także finansowanie dla firm. Aktualnie w związku rozwojem firmy poszukujemy: Regionalnych Kierowników Sprzedaży   Miejsce pracy: Województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.