Praca kierownik Rzeszów

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Kierownik Sekcji Technologicznej

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

24-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

i inicjatywa w działaniu, Umiejętność samodzielnego tworzenia technologii produkcyjnych – MOS (Manufacturing Operations Sheets). Nasz Klient Oferuje: Pracę w międzynarodowym środowisku, Stabilne zatrudnienie, Wpływ na tworzenie nowych (...)

Manager Produkcji

Firma: Wilson / Berg

Gowork.pl

23-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

poszukujemy doświadczonych i skutecznych Kandydatów na pozycję:   Manager Produkcji   Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby będzie należeć:   Zarządzanie obszarem produkcji, a w szczególności: Organizowanie pracy w (...)

Kierownik ds. Rozwoju

Firma: Lex Fortis

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

pozycję jednej z wiodących na rynku usług związanych z pozyskiwaniem odszkodowań. Zajmujemy się wszelkimi zdarzeniami, z tytułu których osobie poszkodowanej przysługuje należne odszkodowanie. Do zdarzeń tych należą w szczególności: - (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów

drogowego * mile widziane uprawnienia budowlane   Chętnych prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą : ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych (...)

Kierownik działu spedycji FTL

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

15-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

jego pracą bieżące raportowanie do centrali firmy realizowanie założonych celów handlowych i budżetowych przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta w zakresie zleceń spedycyjnych zarówno spedycji międzynarodowej jak i krajowej FTL (...)

Kierownik działu spedycji FTL

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

07-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

efektywną organizację pracy rozwój oddziału oraz nadzór i kierowanie jego pracą bieżące raportowanie do centrali firmy realizowanie założonych celów handlowych i budżetowych przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta w (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.