Praca kierownik Rzeszów

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Doradca techniczno-handlowy Rzeszów/Lublin

Firma: SCROL Sp. z o.o.

Gowork.pl

07-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

wentylacyjnej. Zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, wsparciem projektantów oraz kompleksową obsługą inwestycji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek SODECA, ATISA i RIGEL, (...)

07-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

się tym co robią. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy. To dzięki nim zrealizowaliśmy już kilkaset projektów, dla marek takich jak m.in.: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DnB NORD, Barilla, BPH TFI, Cyfrowy (...)

Specjalista ds. reklamy

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

05-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za planowanie, koordynowanie i weryfikacje działań marketingowych i reklamowych w sieci handlowej Merkury Market na terenie Polski.   Miejsce pracy: Krosno   Od kandydata oczekujemy: Wykształcenia (...)

Kierownik zakładu/ Koordynator

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

02-09-15

Rzeszów (podkarpackie)

stanowisko:   Kierownik zakładu/ Koordynator Miejsce pracy: Rzeszów/Mielec Obowiązki: - systematyczne prowadzenie kontroli i ocena jakości w podległych zakładach produkcyjnych - koordynacja pracy podległych (...)

13-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.   Obecnie (...)

13-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.     Obecnie dla naszego Klienta - europejskiego lidera w branży logistyki i transportu, świadczącego (...)

Kierownik Regionu

Firma: UniFund

Gowork.pl

30-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

stanowiska: - dbanie o wizerunek firmy, - kontakt z klientami, - utrzymywanie więzi pomiędzy klientem i specjalistami - wykonywanie analiz - kontrola konkurencji, - prowadzenie procesu rekrutacyjnego i zatrudnianie pracowników   Wymagania: - wykształcenie (...)

Kierownik Marketu

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

21-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

Kandydatów na stanowisko: Kierownika Marketu Od Kandydata oczekujemy:- umiejętnej organizacji pracy- wysokiej kultura osobista- komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu- umiejętności kierowania zespołem pracowników- mile widziane doświadczenie (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.