Praca kierownik Rzeszów

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Kierownik Sekcji Technologicznej

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

24-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

CNC), Opracowywanie technologii procesów produkcyjnych dla nowych komponentów Odpowiedni dobór oraz programowanie maszyn CNC Koordynowanie przebiegu procesu technologicznego Rozwiązywanie problemów technologicznych Udoskonalanie / (...)

Manager Produkcji

Firma: Wilson / Berg

Gowork.pl

23-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

oraz centralnego ogrzewania. Dzięki jakości i innowacyjności produkty z logo naszego Klienta od dziesiątek lat wzmacniają jego pozycję rynkową w kraju oraz na rynkach eksportowych.   W związku z ambitnymi planami dalszego rozwoju firmy oraz potrzebą wzmocnienia (...)

Kierownik ds. Rozwoju

Firma: Lex Fortis

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

elemencie stanowi grupa profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych pracowników. Jeżeli już spotkali ich Państwo na swojej drodze, z pewnością mieli Państwo okazję przekonać się jak duży nacisk kładziemy na jakość kontaktów z klientem. Nasza (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów

widziane wykształcenie kierunkowe *Dyspozycyjność od zaraz *Sumienność * dokładność * umiejętność pracy w zespole * Wiedza teoretyczna z budownictwa drogowego * mile widziane uprawnienia budowlane   Chętnych prosimy o przesłanie CV, wraz z (...)

Kierownik działu spedycji FTL

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

15-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

prawidłową i efektywną organizację pracy rozwój oddziału oraz nadzór i kierowanie jego pracą bieżące raportowanie do centrali firmy realizowanie założonych celów handlowych i budżetowych przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej obsługi (...)

Kierownik działu spedycji FTL

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

07-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta w zakresie zleceń spedycyjnych zarówno spedycji międzynarodowej jak i krajowej FTL i/lub LTL negocjowanie ofert i umów utrzymanie jakości i terminowości dostaw pozyskiwanie nowych klientów i (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.