Praca kierownik Rzeszów

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Manager Produkcji

Firma: Wilson / Berg

Gowork.pl

29-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

i innowacyjności produkty z logo naszego Klienta od dziesiątek lat wzmacniają jego pozycję rynkową w kraju oraz na rynkach eksportowych.   W związku z ambitnymi planami dalszego rozwoju firmy oraz potrzebą wzmocnienia kluczowych kompetencji kadry (...)

Kierownik zespołu doradców.

Firma: Profi Credit Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

i zdobyć doświadczenie w sprzedaży! Potrafisz efektywnie zarządzać grupą! Chcesz mieć wplyw na wysokość Twojego wynagrodzenia? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Manager grupy sprzedażowej Region: podkarpackie Miejsce pracy: Rzeszów, Przemyśl, (...)

Kierownik sklepu

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Gowork.pl

28-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

sp. k. ogłaszamy nabór na stanowisko Kierownika sklepu.   Osoba Zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie i nadzorowanie Marketu, oraz zespołu pracowników.   Od kandydata oczekujemy: Gotowości do pracy poza miejscem (...)

Kierownik Sekcji Technologicznej

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

27-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

technologii procesów produkcyjnych dla nowych komponentów Odpowiedni dobór oraz programowanie maszyn CNC Koordynowanie przebiegu procesu technologicznego Rozwiązywanie problemów technologicznych Udoskonalanie / modyfikacja aktualnych (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów

na podobnym stanowisku * znajomość języka niemieckiego *Mile widziane wykształcenie kierunkowe *Dyspozycyjność od zaraz *Sumienność * dokładność * umiejętność pracy w zespole * Wiedza teoretyczna z budownictwa drogowego * (...)

Kierownik działu spedycji FTL

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

15-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

efektywną organizację pracy rozwój oddziału oraz nadzór i kierowanie jego pracą bieżące raportowanie do centrali firmy realizowanie założonych celów handlowych i budżetowych przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta w (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.