Praca kierownik Rzeszów

1 - 12 z 12 ogłoszeń

Kierownik Oddziału

Firma: About You Sp. z o.o.

Gowork.pl

21-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

• Zarządzanie lokalnym magazynem oddziału, Od kandydatów oczekujemy: • Zdolności handlowych, • Strategicznego i biznesowego myślenia, • Wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu, popartej odpowiednim doświadczeniem, • Minimum (...)

Kierownik Oddziału, Rzeszów

Firma: About You.PL

Gowork.pl

21-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

otwartą na współpracę i dobre relacje z klientami, - Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę, - Bardzo atrakcyjną podstawę wynagrodzenia oraz premie, - Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (w tym również samochód), - Szkolenia produktowe (...)

13-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych (...)

13-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.     Obecnie dla naszego Klienta - europejskiego lidera w branży (...)

Kierownik Regionu

Firma: UniFund

Gowork.pl

30-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

i specjalistami - wykonywanie analiz - kontrola konkurencji, - prowadzenie procesu rekrutacyjnego i zatrudnianie pracowników   Wymagania: - wykształcenie wyższe (lub w trakcie ostatnich lat studiów) kierunkowe (stosunki międzynarodowe, (...)

Kierownik Marketu

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

21-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko: Kierownika Marketu Od Kandydata oczekujemy:- umiejętnej organizacji pracy- wysokiej kultura osobista- komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu- umiejętności kierowania zespołem pracowników- mile widziane doświadczenie na podobnym (...)

Kierownik Sprzedaży produktów chemicznych

Firma: SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa

Gowork.pl

12-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

chemicznych - Aktywną sprzedaż produktów chemicznych - Doradztwo techniczne u Klienta w zakresie sprzedawanej chemii przemysłowej - Przeprowadzanie prób ze środkami chemicznymi u Klientów - Raportowanie z prowadzonych badań - Badania i (...)

09-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

Kierownik Sprzedaży(południowo-wschodnia Polska)Nr ref.: 1007/07/2015 Kogo poszukujemy?Jeśli:- Masz min. kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych pracujących w terenie- Jesteś osobą, która potrafi (...)

Kierownik Oddziału

Firma: Eklektika Learning & Business Solutions

Gowork.pl

24-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

w branży TSL, w tym na stanowisku kierowniczym około 2 lat; Doświadczenie w zarządzaniu min. 3 osobowym zespołem spedytorów międzynarodowych Doskonała znajomość lokalnego rynku TSL, a w szczególności transportu międzynarodowego (...)

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Firma: Eklektika Learning & Business Solutions

Gowork.pl

22-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

Klient, producent dekoracji okiennych, aktualnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:Regionalny Kierownik SprzedażyPodległy region: woj. wielkopolskie, woj. dolnośląskie, woj. śląskie, woj. podkarpackieNr Ref.: RKS/06/15Opis stanowiska: Czynny udział w (...)

INŻYNIER PROJEKTU w branży Automotive ze znajomością j. niemieckiego

Firma: MENTOR HR Management - Agencja Doradztwa Personalnego

Gowork.pl

16-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

misją jest wsparcie firm europejskich w doborze odpowiednich pracowników na określone stanowiska pracy oraz zapewnienie rozwoju zawodowego najlepszym kandydatom. Wyznajemy zasadę, iż największą wartością w każdej organizacji są ludzie.     Dla (...)

Regionalny Kierownik sprzedaży

Firma: Hodowla Soi Agrooumis Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

14-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

kierownika sprzedaży w wybranym z regionów: 1) woj. opolskie, dolnośląskie, śląskie; 2) woj. lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie 3) woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie 4) woj. małopolskie, świętokrzyski 5) woj. (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.