Praca Kraków

775 - 779 z 779 ogłoszeń

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Tax Unit Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-05-15

Kraków (małopolskie)

profesjonalizmu, wysokiej jakości usług doradczych, księgowości oraz  indywidualnego podejścia do Klienta. Jesteśmy firmą consultingową działającą na terenie Krakowa od kilku lat. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w (...)

Praktykant/ka w dziale Administracji

Firma: Tax Unit Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-05-15

Kraków (małopolskie)

księgowości. Z równą biegłością zajmiemy się wsparciem małych, rodzinnych interesów, jak i dużych przedsiębiorstw. Klientów zagranicznych wspieramy, świadcząc usługi w językach obcych. Do naszego zespołu (...)

04-05-15

Kraków (małopolskie)

poszukujemy pracowników na stanowisko:ELEKTROMECHANIK I ELEKTRONIK SAMOCHODOWY===MIEJSCE PRACY:- KrakówSTANOWISKO:- poszukujemy wykwalifikowanych elektroników i elektromechaników samochodowychWYMAGANIA:- wykształcenie kierunkowe mechaniczne, min. (...)

KIEROWNIK HALI SPRZEDAŻY

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

30-04-15

Kraków (małopolskie)

lokalnego rynku hurtowego i detalicznego -    Doświadczenie w obsłudze klienta -    Umiejętność analizowania danych -    Umiejętność planowania i organizacji pracy -    Umiejętność pracy w (...)

Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma: BALADOR POLSKA

Gowork.pl

08-04-15

Kraków

od początku działalności firmy jest naszym priorytetem . W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych koncepcji sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko  :    Regionalny przedstawiciel handlowy   Miejsce pracy : (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.