Praca Kraków

631 - 641 z 641 ogłoszeń

Doradca

Firma: Servitutes

Gowork.pl

01-10-14

Kraków (małopolskie)

mundurowego Kancelaria odszkodowawcza podejmie współpracę z emerytami mundurowymi ( I nie tylko... ). Zakres współpracy; aktywne pozyskiwanie klienta na usługi prawnicze. Wynagrodzenie prowizyjne. Dochody więcej niż dobre. Można dzwonić na tel; (...)

Konsultantka

Firma: CASADA BEAUTY

Gowork.pl

30-09-14

Kraków (małopolskie)

posiadają już doświadczenie w pracy w marketingu sieciowym. Serdecznie zapraszam do współpracy z niemiecką firmą CASADA BEAUTY, która podąża za światowym trendem Anti-Age, który jest najbardziej rozwijającym się rynkiem w handlu. CASADA BEAUTY (...)

Konsultant

Firma: DeActive

Gowork.pl

30-09-14

Kraków (małopolskie)

stanowisko telemarketera. Doświadczenie mile widziane, aczkolwiek nie jest wymogiem przy rekrutacji. Liczy się sumienność, punktualność oraz pozytywne nastawienie do pracy. Praca polega na umawianiu bezpłatnych spotkań w branży źródeł odnawialnej energii (...)

Manager ds. HR

Firma: Staples Agencja Pośrednictwa Pracy

Gowork.pl

30-09-14

Kraków (małopolskie)

rekrutacji, analiza rentowności, możliwości oraz ocena ryzyka realizacji projektów rekrutacyjnych, Kreowanie i przeprowadzenie skutecznych kampanii pozyskania kandydatów realizacja celów wynikowych oraz jakościowych działu (...)

29-09-14

Kraków (małopolskie)

aktywne pozyskiwanie oraz współpracę z Klientami w różnych segmentach, realizację celów sprzedażowych oraz dbanie o jakość sprzedaży i obsługi Klienta zgodnie ze standardami naszej struktury, wprowadzanie unikalnych produktów na rynek (...)

29-09-14

Kraków (małopolskie)

będące wielokrotnością średniej krajowej Chcesz mieć prestiżowy zawód uważany przez Unię Europejską za zawód zaufania publicznego Chcesz pracować w sprzedaży doradczej, poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe w prestiżowej firmie Chcesz zdobyć (...)

Doradca Klienta

Firma: Axper Finance

Gowork.pl

28-09-14

Kraków (małopolskie)

związku z rozwojem firmy do naszego biura w Krakowie poszukujemy ambitnych współpracowników na stanowisko: Opiekun Klienta.Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie: nawiązywanie kontaktów z potencjalnym Klientem (...)

Team Leader

Firma: Axper Finance

Gowork.pl

28-09-14

Kraków (małopolskie)

i wspieranie zespołu W zamian oferujemy: współpracę na zasadach partnerskich w prestiżowej i rozwijającej się branży atrakcyjne wynagrodzenie w przejrzystym systemie prowizyjnym szkolenia merytoryczne wewnętrzne oraz licencyjne (...)

Księgowa

Firma: ksiega@onet.com.pl

Gowork.pl

13-08-14

Kraków (małopolskie)

jak i KPiR) łącznie z przygotowaniem rozliczenia rocznego, listy płac, ZUS-Płatnik, sprawozdania GUS. Posiadam Certyfikat Ministra Finansów. Chętnie podejmę współpracę z firmą z okolic Myślenice- Kraków- zdalnie lub w (...)

17-12-13

Kraków (Małopolskie)

pracy tymczasowej (cert. 5950) poszukuje do pracy w Austrii: dekarze-blacharze,stolarze,hydraulicy,elektrycy,technicy CNC,ślusarze,tapicerów,cieśle dachowi z jęz. niem. Kontakt: 12-416-22-76. krakow@herzog.com.pl (...)

04-11-13

Kraków (Małopolskie)

wysokie zarobki, możliwość zakwaterowania, (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.