Praca Katowice

325 - 342 z 415 ogłoszeń

Doradca klienta - Katowice

Firma: Telekadra

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

terenie Katowic. Obowiązki na stanowisku pracy: -telefoniczny kontakt z naszymi klientami, mający na celu przedłużenie współpracy, -doradztwo klientom przy wyborze odpowiadających im potrzebom usług, -udzielanie pomocy klientom poprzez współpracę z (...)

Inżynier Elektryk / Projektant Eplan

Firma: Creative Recruitment

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

symulacją i wdrażaniem stanowisk zrobotyzowanych. Inżynier Elektryk / Projektant EPLAN Miejsce pracy: Katowice Zakres obowiązków: - projektowanie instalacji elektrycznych systemów automatyki przemysłowej w środowisku EPLAN, - rozwiązywanie (...)

Programista .NET/C++

Firma: Recruitiva

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

danych, posiadającego jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej centrów R&D, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista .NET/C++ Nr. ref. 5/09/2015 Miejsce pracy: Katowice Wymagania: min. 2 lata doświadczenia w programowaniu na (...)

Projektant/ Programista

Firma: Globetek

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

w Polsce, na stanowisko:   Projektant / Programista Miejsce pracy: Katowice   Zakres obowiązków:   Projektowanie i tworzenie modyfikacji oprogramowania ERP Praca w środowisku Oracle Wprowadzenie zmian do istniejących (...)

Praca dla absolwentów germanistyki

Firma: NGA Human Resources Polska

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

HR i systemu SAP koszystając z naszych szkoleń Prześlij do nas swoje CV! Oferujemy: poznanie zagadnień z zakresu Human Resources ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie w centrum Katowic stabilne warunki zatrudnienia (umowa o (...)

28-09-15

Katowice (śląskie)

usługi w zakresie rekrutacji personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania.   W imieniu naszego Klienta –wiodącego producenta soczewek korekcyjnych i oprawek do okularów poszukujemy osoby na stanowisko:   Przedstawiciel (...)

Specjalista ds. Automatyki

Firma: Globetek

Gowork.pl

28-09-15

Katowice (śląskie)

branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR. Globetek swojego Klienta, dużej i stabilnej firmy z branży automatyki przemysłowej (...)

Account manager

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

27-09-15

Katowice (śląskie)

rozwiązań znajdujących się w ofercie firmy, Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży, Raportowanie działalności handlowej do Dyrektora Handlowego.   Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia w (...)

Mistrza Produkcji -Technolog

Firma: Firma z Katowic z branży obróbki metali

Gowork.pl

27-09-15

Katowice (śląskie)

Produkcji -TechnologMiejsce pracy: Katowice (śląskie)Forma zatrudnienia: Pełny etatWymagane wykształcenie: średnie Wymagane doświadczenie: powyżej 4 lat Oferowane wynagrodzenie: 3 000 - 5 000 Wymagania:wykształcenie min średnie lub (...)

Embedded Systems Developer (C/C++)

Firma: Lobo HR

Gowork.pl

27-09-15

Katowice (śląskie)

którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.   Obecnie poszukujemy kandydata na (...)

Programista Java / Java Developer

Firma: SmartKiwi.pl

Gowork.pl

27-09-15

Katowice (śląskie)

referencyjny: JD/7/2015 Miejsce pracy: Holandia, okolice Amsterdamu Długość zatrudnienia: minimum 6 miesięcy Pensja brutto € zależna od umiejętności: 3500€ – 5000 € Typ zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat lub kontrakt Ilość godzin (...)

Kierownik sprzedaży ds. GPS

Firma: HEADHUNTERS

Gowork.pl

27-09-15

Katowice (śląskie)

Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079. Dla naszego klienta, który jest dostawcą innowacyjnych usług telematycznych, będący liderami rozwiązań w swoich branżach - takich jak transmisja danych GPRS, (...)

Asystentka Zarządu

Firma: Jww Invest S.A.

Gowork.pl

24-09-15

Katowice (śląskie)

certyfikowany przez TUV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, napraw kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i (...)

Operator Maszyn

Firma: MAREX

Gowork.pl

24-09-15

Katowice (śląskie)

na place składowe kopalni Operatora dźwigu typu Polan Hakowego z uprawnieniami Operatora wózka widłowego Praca w (...)

24-09-15

Katowice (śląskie)

firmowej Milado.Naszym klientem jest niemiecki dystrybutor maszyn budowlanych. Firma istnieje od kilkudziesięciu lat, w Polsce jest obecna od kilkunastu i posiada kilka oddziałów. Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na (...)

Kasjer/ka Katowice

Firma: ISSP

Gowork.pl

24-09-15

Katowice (śląskie)

na zlecenie swojego klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy na kasie w jednym z marketów na terenie Katowic. Oferujemy: -szkolenie z obsługi kasy fiskalnej -praca od zaraz -praca od pon- ndz -stawka 9 zł brutto/godzina -umowę (...)

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

Firma: IDS Medical Services Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-09-15

Katowice (śląskie)

IDS International, poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:    Reprezentant Regionalny   Opis stanowiska pracy:    Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem farmaceutycznym. W chwili obecnej poszukujemy osoby, (...)

24-09-15

Katowice (śląskie)

Sporządzanie listy płac pracowników tymczasowych, • Naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych, • Udział w interesujących projektach z obszaru HR/płac, • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, • (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Katowice

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.