Praca Katowice

325 - 342 z 349 ogłoszeń

Elektryk

Firma: ewiko personal

Gowork.pl

15-09-14

Katowice (śląskie)

fachowców w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, Monter klimatyzacji (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków (...)

Młodszy pomocnik ELEKTRYKA

Firma: JMK PUH

Gowork.pl

15-09-14

Katowice (śląskie)

Hali Widowiskowo – Sportowej „Spodek” oraz realizowanych przez Miasto Katowice inwestycji w tak zwanej Strefie Kultury (Międzynarodowe Centrum Kultury, siedziba NOSPR, Muzeum Śląskie). Na zakupionym terenie planowane jest zrealizowanie nowoczesnego (...)

Wykładowca DIETETYKI w systemie weekendowym

Firma: Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Gowork.pl

14-09-14

Katowice (śląskie)

kursów zawodowych z dietetyki w Katowicach Warunki konieczne: Ukończone studia stacjonarne II stopnia na kierunku Dietetyka Znajomość dietetyki sportowej Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Zamiłowanie do pracy z ludźmi Wolne weekendy !!! Mile widziane (...)

Doradca klienta

Firma: Green Elektro Sp. z o.o.

Gowork.pl

13-09-14

Katowice (śląskie)

Handlowy. Dostarczamy energię dla Klienta Biznesowego.   PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY   Zakres obowiązków -       pozyskiwanie nowych klientów -       realizacja założonych (...)

Praca dla Pan i hostess

Firma: Klub "Blue Velvet"

Gowork.pl

12-09-14

Katowice (śląskie)

pracy -Wysokie zarobki. Oferujemy prace, jako Tancerka GO GO i hostessa.Oczekujemy -atrakcyjnego wyglądu -wieku od 18 do 30 lat -kultury osobistej i komunikatywności -poważnego podejścia do pracy.Zapewniamy: - Prace w jednym z popularnych klubów GOGO w centrum (...)

11-09-14

Katowice (śląskie)

z nami, będziesz:- Korzystać z możliwości: praca dla prestiżowych klientów – największych światowych marek wielokulturowe środowisko (pracujemy w 30 językach)- Podejmować nowe wyzwania: przestrzeń do realizacji ambitnych celów oraz (...)

11-09-14

Katowice (śląskie)

pomagając w transformacji firmom, które chcą usprawnić procesy biznesowe i wzmocnić swoją przewagę konkurencyjną. Oferujemy możliwości pracy w obszarach: Capgemini Polska ma swoje oddziały w 5 miastach i zatrudnia już niemal 6000 (...)

German Customer Service Advisor

Firma: Capgemini ITO

Gowork.pl

11-09-14

Katowice (śląskie)

solutions to support their processes. Capgemini is a global organization that employs over 125000 people worldwide in more than 44 countries. In Poland our team consists of more than 5000 people. Divisions of Capgemini are located in Katowice, Krakow, Warsaw, Wroclaw (...)

Ankieter -Audytor

Firma: br-consulting

Gowork.pl

11-09-14

Katowice

do badań terenowych i "Tajemniczego Klienta".Wymagania: dyspozycyjność na czas prowadzoneo badania, nienaganne maniery i doskonała komunikatywność, obowiązkowość ,sumienność, bezkonflitowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę.Samochód będzie (...)

11-09-14

Katowice (śląskie)

Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Pomoc przy obsłudze meczów Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej w Spodku - Katowice Wymagania: - dyspozycyjność we wrześniu w czasie Mistrzostw – od (...)

REPREZENTANT/PRZEDSTAWICIEL KANCELARII

Firma: Kancelaria PRAEMIUM

Gowork.pl

11-09-14

Katowice (śląskie)

dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego poziomu kultury osobistej i empatii - doskonałej organizacji czasu pracy MILE WIDZIANE: doświadczenie w (...)

Spawacz

Firma: ewiko personal

Gowork.pl

11-09-14

Katowice (śląskie)

prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obejmującym przesłane CV, w tym imię, nazwisko, email, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie przez Ewiko Personalsspółkę z ograniczoną (...)

7 Ślusarzy – Dusseldorf, możliwy wyjazd w parach, Niemcy

Firma: Agencja Zatrudnienia Efekt

Gowork.pl

10-09-14

Katowice

pracy w Niemczech na stanowisku:   Ślusarz (czarne rury) Możliwy wyjazd w parze, gdzie jedna osoba zna komunikatywnie język.   Miejsce pracy: Dusseldorf Termin rozpoczęcia pracy: 08.09.2014   Wymagania: Doświadczenie w (...)

Główna Księgowa

Firma: ITEO

Gowork.pl

09-09-14

Katowice (śląskie)

obowiązków:-prowadzenie Ksiąg rachunkowych-sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów -nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowychkontaktowanie się i współpraca z instytucjami (...)

Księgowa

Firma: ITEO

Gowork.pl

09-09-14

Katowice (śląskie)

mobilnych i webowych. Wraz z jej rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:KsięgowaMiejsce pracy:KatowiceZakres obowiązków:-wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych-wsparcie w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz deklaracji i sprawozdań ZUS, (...)

08-09-14

Katowice (śląskie)

poszukuje ankieterów do realizacji wywiadów bezpośrednich oraz teleankieterów do pracy w studiu badań telefonicznych w centrum Katowic (za pomocą systemu CATI). Ankiety nie mają charakteru marketingowego – nie są sprzedawaniem (...)

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY SZKOLEŃ

Firma: Nesse Treningi Interpersonalne

Gowork.pl

08-09-14

Katowice (śląskie)

oraz wysoka kultura osobista,- znajomość pakietu MS Office,- wyższe wykształcenie.Mile widziane:- osoby z doświadczeniem w pracy w firmie szkoleniowej, doradczej,- wiedza z zakresu HR i/lub umiejętności miękkich.Oferujemy:- atrakcyjne warunki zatrudnienia (...)

Pracownicy budowlani, cieśle-zbrojarze, murarze

Firma: JW Budownictwo Sp. z o.o.

Gowork.pl

08-09-14

Katowice (śląskie)

pracowników budowlanych z terenu Śląska. Poszukujemy murarzy, cieśli, zbrojarzy oraz (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Katowice

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.