Praca Katowice

325 - 337 z 337 ogłoszeń

Przedstawiciel handlowy

Firma: NAC

Gowork.pl

09-12-14

Katowice (śląskie)

Kandydata na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY teren działania : woj. dolnośląskie ZADANIA: realizowanie planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwój stałych kontaktów z klientami, organizowanie promocji (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: One Globe Group

Gowork.pl

09-12-14

Katowice (śląskie)

na uczelni, kontakt ze środowiskiem studenckim. Oferujemy: elastyczny czas pracy dopasowany do zajęć na uczelni, atrakcyjne zarobki oraz system prowizyjny, dla najlepszych osób premie i możliwość zatrudnienia na stałe, zdobycie doświadczenia w (...)

Recepcjonista /-tka

Firma: NGA Human Resources Polska

Gowork.pl

09-12-14

Katowice (śląskie)

będzie również włączony/-a w różnorodne, doraźne zadania, które mają na celu usprawnienie działań poszczególnych działów,  jednostek.  Wymagania: minimum roczne doświadczenie na stanowiskach administracyjnych, (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

08-12-14

Katowice

i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego (...)

08-12-14

Katowice (śląskie)

do Funduszy Europejskich oraz rozliczanie projektów inwestycyjnych współfinansowanych z Unii Europejskiej, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji o charakterze analitycznym w szczególności opracowanie dokumentów/analiz  (...)

08-12-14

Katowice (śląskie)

lub teleinformatycznych, zadania nadzorujące związane z realizacją funkcji Inżyniera Projektu, zadania merytoryczne związane z outsourcingiem usług IT, wsparcie konsultacyjne prowadzonych działań handlowych, organizacja oraz opracowanie zakresu realizowanych (...)

Doradca zawodowy

Firma: SMART-HR

Gowork.pl

08-12-14

Katowice (śląskie)

nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.   W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:     DORADCA ZAWODOWY Miejsce pracy: Katowice     Osoba zatrudniona na tym stanowisku (...)

Google Adwords Specialist

Firma: Cyclad

Gowork.pl

07-12-14

Katowice (śląskie)

świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i (...)

Java Developer

Firma: Hr Support

Gowork.pl

07-12-14

Katowice (śląskie)

zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników. Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy specjalizującej  się w edukacji informatycznej oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu poszukujemy kandydata na (...)

Developer Microsoft.Net

Firma: Hr Support

Gowork.pl

07-12-14

Katowice (śląskie)

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników. Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy (...)

Doradca klienta

Firma: GuruGroup

Gowork.pl

05-12-14

Katowice (śląskie)

produktem ubocznym wykonywania ekscytującej pracy." Andrew J. Dubrin Ogólnopolska firma zrzeszająca doradców z branż: -finansowej -pośrednictwa w obrocie nieruchomościami -usług telekomunikacyjnych -dostarczania energii   poszukuje do powstających (...)

aplikant radcowski/prawnik

Firma: Kancelaria Radcy Prawnego

Gowork.pl

30-10-14

Katowice (śląskie)

aplikanta radcowskiego/prawnika. Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: (...)

Higienistka/Asystentka Stomatologiczna

Firma: NZOZ "Peri-Ort"

Gowork.pl

23-09-14

Katowice (śląskie)

w Katowicach zatrudni wykwalifikowaną higienistkę/asystentkę stomatologiczną w niepełnym wymiarze godzin pracy. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, komunikatywnej, szybko uczącej się. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Katowice

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.