Praca jastrzebie zdroj

1 - 11 z 11 ogłoszeń

Przedstawiciel Handlowy

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

23-01-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

Może chcesz zmienić dotychczasową? Współpracujesz już z branżami pokrewnymi ?   Telestrada S.A. - polski Operator telekomunikacyjny, spółka publiczna działająca na rynku usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w związku (...)

Asystentka/Telemarketer

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

23-01-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

wraz z niezbędnymi dokumentami.       Firma oferuje:   - Praca wykonywana stacjonarnie czyli w siedzibie firmy.   - Wiesz co do Ciebie należy (znasz Swoje zadanie i jest ono stałe, więc zaskoczenie zmianą nie wchodzi w (...)

SPRZEDAWCA

Firma: Fandango Jan Orłowski

Gowork.pl

14-01-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

w Galerii Jastrzębie w Jastrzębiu Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Galeria Jastrzębie w Jastrzębiu Zdroju Nr referencyjny: (...)

Kierowca międzynarodowy

Firma: Uniwar Sp. z o.o.

Gowork.pl

14-01-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

na podobnym stanowisku - kurs na przewóz rzeczy - dyspozycyjność   Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 516069522 bądź wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: karolina.buchalik@uniwar.pl Oferujemy stabilne (...)

12-01-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do potrzeb. Zapewniamy systemy motywacyjne i (...)

12-01-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do potrzeb. Zapewniamy systemy motywacyjne i ubezpieczenie.   Dla naszego klienta, (...)

Menedżer Regionu / Doradca Klienta / Konsultant

Firma: Na Radzymińskiej - D.Rus, M.Pluta Sp.J.

Gowork.pl

01-01-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

samodzielnie pracować oraz masz wystarczająco dużo zapału i energii by pomagać ludziom i jednocześnie czerpać z tego korzyści finansowe? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś TAK – to ta oferta pracy jest kierowana (...)

Kasjer Jastrzębie Zdrój

Firma: InterKadra

Gowork.pl

04-12-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Kasjer/Sprzedawca - Jastrzębie Zdrój Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój OBOWIĄZKI: - Praca przy obsłudze kasy fiskalnej - Obsługa Klienta - (...)

04-12-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

30-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

10-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.