Praca jastrzebie zdroj

1 - 9 z 9 ogłoszeń

22-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

poszukujemy osób do pracy zdalnej wykonywanej w domu przy pomocy komputera i telefonu. Od kandydatów oczekujemy: Łatwości prowadzenia rozmów poprzez telefon Łatwości nawiązywania kontaktów Odporności na stres Zaangażowania w powierzone (...)

Programista/Webmaster

Firma: BLUEFORM Marcin Kozłowski

Gowork.pl

21-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

kierunku.   Zapraszamy osoby niepracujące z wykształceniem wyższym lub średnim w wieku od 18 do 30 lat.   Projekt ma na celu przygotowanie uczestników do aktywnego wejścia na rynek pracy. Każdy z uczestników przejdzie cykl 4 (...)

Partner Biznesowy

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

19-11-14

Jastrzebie zdroj (śląskie)

notowanym na giełdzie. Naszym sukcesem jest zespół profesjonalnych pracowników oraz zaufanie naszych Klientów. Fachowa wiedza, którą dysponujemy jak i doświadczenie powoduje, że nasi Współpracownicy jak i Klienci mogą liczyć (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

10-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego (...)

Sprzedawca

Firma: Adnotio

Gowork.pl

23-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

szkoleń. Szkolenia skierowane są do laboratoriów chemicznych. Na rynku wyróżnia Nas to, że oferujemy szkolenia w innowacyjnej formule, o której konkurencja nawet nie śni. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który zmieni rynek szkoleń (...)

Kadrowa/specjalista ds. kadr i płac

Firma: Kancelaria Podatkowa ANDRIA

Gowork.pl

05-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, list płac,dokumentów kadrowych;2. Prowadzenie spraw kadrowych klientów;3. Prowadzenie rozliczeń ZUS, USWymagania:1. Dwuletnie doświadczenie;2. Dobra znajomość prawa pracy,3. Dobra znajomość (...)

02-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do potrzeb. Zapewniamy systemy motywacyjne i (...)

kosultant/ koordynator

Firma: Avon

Gowork.pl

23-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

do pracy w firmie Avon, znanej firmy kosmetycznej w Polsce. Praca łatwa i przyjemna, każdy może ją wykonywać - polega na prezentowaniu katalogów i sprzedaży. Zarabia się nawet do 40% na produktach oraz zyskuję atrakcyjne PREZENTY! Jeśli nie chcesz (...)

03-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Klienta (praca 90 h w miesiącu, mobilna)     Czym będziesz się zajmował - Obowiązki:   - aktywna promocja i sprzedaż produktów (e-papierosów) - udzielanie Klientom fachowych informacji na temat produktów i asortymentu (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.