Praca jastrzebie zdroj

1 - 8 z 8 ogłoszeń

kosultant/ koordynator

Firma: Avon

Gowork.pl

17-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Poszukuje konsultantek/koordynatorek do pracy w firmie Avon, znanej firmy kosmetycznej w Polsce. Praca łatwa i przyjemna, każdy może ją wykonywać - polega na prezentowaniu katalogów i sprzedaży. Zarabia się nawet do 40% na produktach oraz (...)

Handlowiec

Firma: PREVAC

Gowork.pl

15-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

referencyjny: DTP14031 Obowiązki: - utrzymywanie kontaktów handlowych na powierzonym terytorium - zakres światowy, - udział w konferencjach i wystawach branżowych - zakres światowy, - przygotowywanie ofert handlowych w (...)

Konstruktor

Firma: PREVAC

Gowork.pl

15-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

mechanicznych produkowanych przez PREVAC sp. z o.o., - nadzór nad wykonawstwem i montażem projektowanych urządzeń, - udział w montażu i instalacji urządzeń produkowanych przez PREVAC sp. z o.o., - dbałość o poszerzenie wiedzy na temat (...)

03-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Klienta (praca 90 h w miesiącu, mobilna)     Czym będziesz się zajmował - Obowiązki:   - aktywna promocja i sprzedaż produktów (e-papierosów) - udzielanie Klientom fachowych informacji na temat produktów i asortymentu (...)

01-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

zatrudni osobę na stanowisko: Zastępca Dyrektora ds.Elektroniki i Rozwoju Miejsce pracy: śląskie/Rogów koło Wodzisławia Śląskiego Nr referencyjny: ELE14064 Obowiązki: Nadzór grupy projektowej (...)

31-08-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

specjalistów w farmacji, a dzięki dużej bazie aktywnie współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do (...)

Wykładanie towaru / Merchandiser Jastrzębie Zdrój

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

20-08-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

 Jastrzębie Zdrój:   Hipermarket Carrefour ul. Podhalańska 26 oraz Leclerc ul. Piłsudskiego 35   Do głównych zadań osób na powyższym stanowisku należeć będzie:   dbałość o ekspozycję oraz (...)

14-08-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

kandydatów na stanowisko: PAKOWACZ/KA Miejsce pracy:  KATOWICE   Zapewniamy DOJAZD  I  ZAKWATREOWANIE na terenie Katowic   OBOWIĄZKI - Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej - Kontrola jakości opakowań gotowego (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.