Praca jastrzebie zdroj

1 - 14 z 14 ogłoszeń

03-07-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

szczególności skierowana jest do osób mieszkających w miastach do 150 tys. mieszkańców (aczkolwiek nie wykluczamy współpracy z osobami z większych miast). Szukamy osób z całej Polski. Czego od Ciebie oczekujemy?- Umiejętności pisania (...)

Plakatowanie, roznoszenie ulotek

Firma: NOWE MEDIA

Gowork.pl

03-07-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

całej Polski do roznoszenia ulotek oraz plakatowania. Mile widziani studenci, uczniowie oraz osoby będące na emeryturze/rencie, ponieważ w większości przypadków będzie to praca dorywcza. Szukamy osób uczciwych i sumiennych, jesteśmy firmą wykonującą (...)

25-06-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Bor/Czechy   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale - gotowosc do oddelegowania do pracy w Czechach - konieczna znajomość j. czeskiego!   Oferujemy: - (...)

kasjerka taranova

Firma: Taranova

Gowork.pl

24-06-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

 młodą  uśmiechniętą pełną  energi  dziewczyne  na stanowisko kasjerki. Praca w trybie  zmianowym. Stawka  godzinowa 13 zł netto. Osoby  zainteresowane  proszę o przesłanie (...)

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Iveco Siltruck

Gowork.pl

04-06-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: woj. śląskie Opis stanowiska: aktywna sprzedaż pojazdów ciężarowych, dostawczych budowanie relacji partnerskich z klientami prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert analiza rynku i (...)

Pracownik Produkcji

Firma: Max-Power

Gowork.pl

27-05-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   PRACOWNIK PRODUKCJI   Miejsce pracy: Ustroń Dojazd zorganizowany z Jastrzębia Zdroju, Skoczowa, Ochab   Opis pracy: - prace montażowe przy produkcji elementów (...)

27-05-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących (...)

27-05-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Zdrój woj. Śląskie Rodzaj zatrudnienia: etat Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i (...)

Nauczyciel muzyki

Firma: Szkoła Muzyczna Yamaha

Gowork.pl

25-05-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

na gitarze elektrycznej ,gry na fortepianie lub keyboardzie,zajęcia wokalne orazzajęcia muzyczne dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym.JEŻELI JESTEŚ ... - osobą dynamiczną, kreatywną, która zawsze chciała uczyć, - osobą dla której (...)

Ankieter

Firma: Agencja Badawczo - Marketingowa Fast Solutions

Gowork.pl

11-05-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

badawczych poszukuje osób chętnych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Ankieter Opis stanowiska: Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych (...)

Tajemniczy klient

Firma: Agencja Badawczo - Marketingowa Fast Solutions

Gowork.pl

11-05-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

badawczych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Tajemniczy klient.   Opis stanowiska: Przeprowadzanie wizyt w wyznaczonych placówkach handlowo-usługowych Badanie jakości innych kanałów (...)

Plandekarz

Firma: Plandeki Produkcja

Gowork.pl

10-05-15

Jastrzębie-Zdrój

zatrudni osobę wyłącznie z doświadczeniem na tym stanowisku -plandekarz -zgrzewanie plandek - odmierzanie - oczkowanie - cięcie  Praca stała, możliwość zakwaterowania, Jastrzębie Zdrój, osoby spełniające kryterium i chętne do pracy (...)

06-05-15

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną dużych i średnich przedsiębiorstw w południowej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy (...)

Menager Night Club

Firma: mgmpoland

Gowork.pl

30-04-15

Jastrzebie zdroj (śląskie)

do klubu Nocnego. Praca w godzinach od 21-6 przez 6 dni w tyg. Osoby zainteresowane prosze o kontakt tel 789432193 Pilne! Wymagania  wiek  30+ i własny (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.