Praca jastrzebie zdroj

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Spawacz

Firma: "L&P" Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

i warunki zatrudnienia; • Bezpłatne zakwaterowanie; • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV, List motywacyjny, scan certyfikatu spawalniczego ) na adres (...)

Sprzedawca

Firma: Adnotio

Gowork.pl

23-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

zapomnij o służbowym telefonie, laptopie lub samochodzie. To co oferujemy, to wysokie prowizje za sprzedaż szkoleń. Szkolenia skierowane są do laboratoriów chemicznych. Na rynku wyróżnia Nas to, że oferujemy szkolenia w innowacyjnej formule, o (...)

Kadrowa/specjalista ds. kadr i płac

Firma: Kancelaria Podatkowa ANDRIA

Gowork.pl

05-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, list płac,dokumentów kadrowych;2. Prowadzenie spraw kadrowych klientów;3. Prowadzenie rozliczeń ZUS, USWymagania:1. Dwuletnie doświadczenie;2. Dobra znajomość prawa pracy,3. Dobra znajomość (...)

02-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

w farmacji, a dzięki dużej bazie aktywnie współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do (...)

kosultant/ koordynator

Firma: Avon

Gowork.pl

23-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

i przyjemna, każdy może ją wykonywać - polega na prezentowaniu katalogów i sprzedaży. Zarabia się nawet do 40% na produktach oraz zyskuję atrakcyjne PREZENTY! Jeśli nie chcesz sprzedawać, możesz kupować kosmetyki TANIEJ na własne potrzeby. (...)

Handlowiec

Firma: PREVAC

Gowork.pl

15-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

światowy, - udział w konferencjach i wystawach branżowych - zakres światowy, - przygotowywanie ofert handlowych w języku polskim i angielskim-praca w systemie klasy MRP, - przygotowywanie dokumentacji przetargowej w języku polskim i angielskim, - udział w (...)

Konstruktor

Firma: PREVAC

Gowork.pl

15-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

pracy: śląskie/Rogów koło Wodzisławia Śląskiego Nr referencyjny: KON14041 Obowiązki: - projektowanie i wykonywanie dokumentacji technicznej urządzeń mechanicznych produkowanych przez PREVAC sp. z o.o., - nadzór nad (...)

03-09-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Klienta (praca 90 h w miesiącu, mobilna)     Czym będziesz się zajmował - Obowiązki:   - aktywna promocja i sprzedaż produktów (e-papierosów) - udzielanie Klientom fachowych informacji na temat produktów i asortymentu dostępnego na (...)

31-08-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

dużej bazie aktywnie współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do potrzeb. Zapewniamy systemy (...)

14-08-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

produktów spożywczych przy linii produkcyjnej - Kontrola jakości opakowań gotowego produktu - Kontrola jakości półfabrykatu schodzącego z taśmy - Sortowanie i układanie spakowanych produktów na palety   WYMAGANIA - Książeczka do (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.