Praca jastrzebie zdroj

1 - 12 z 12 ogłoszeń

Partner Biznesowy

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

18-12-14

Jastrzebie zdroj (śląskie)

zespół profesjonalnych pracowników oraz zaufanie naszych Klientów. Fachowa wiedza, którą dysponujemy jak i doświadczenie powoduje, że nasi Współpracownicy jak i Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie (...)

Przedstawiciel Handlowy

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

18-12-14

Jastrzebie zdroj (śląskie)

i biznesowych, w związku z dynamiczną rozbudową sieci sprzedaży bezpośredniej poszukuje osób na stanowisko:   Przedstawiciel Handlowy OFERUJEMY: - Współpracę na podstawie umowy zlecenie bądź umowy agencyjnej, - System bezpłatnych, (...)

Asystentka/Telemarketer

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

18-12-14

Jastrzebie zdroj (śląskie)

Byś miał możliwośćwyboru.   W związku z dynamicznym wzrostem zainteresowań naszymi usługami przygotowanymi dla klientów indywidualnych i biznesowych, stawiając sobie za cel pro kliencką obsługę użytkowników poszukujemy (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: HRW Polska

Gowork.pl

07-12-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży samochodowej a docelowo na stanowisko Kierownika Salonu Samochodów Używanych. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za skup i sprzedaż samochodów używanych oraz za nadzorowanie pracy (...)

Kasjer Jastrzębie Zdrój

Firma: InterKadra

Gowork.pl

04-12-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam (...)

04-12-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

30-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich (...)

Programista/Webmaster

Firma: BLUEFORM Marcin Kozłowski

Gowork.pl

24-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Żor, Rybnika, Wodzisławia i Pawłowic.   Jeśli chcesz pracować w przyszłości jako webmaster lub programista ten projekt jest dla Ciebie. Dajemy Ci szanse zdobycia wiedzy oraz doświadczenia zawodowego w tym kierunku.   Zapraszamy osoby (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

10-11-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego (...)

Sprzedawca

Firma: Adnotio

Gowork.pl

23-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

telefonie, laptopie lub samochodzie. To co oferujemy, to wysokie prowizje za sprzedaż szkoleń. Szkolenia skierowane są do laboratoriów chemicznych. Na rynku wyróżnia Nas to, że oferujemy szkolenia w innowacyjnej formule, o której konkurencja (...)

Kadrowa/specjalista ds. kadr i płac

Firma: Kancelaria Podatkowa ANDRIA

Gowork.pl

05-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

prac:1. Sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, list płac,dokumentów kadrowych;2. Prowadzenie spraw kadrowych klientów;3. Prowadzenie rozliczeń ZUS, USWymagania:1. Dwuletnie doświadczenie;2. Dobra znajomość prawa pracy,3. Dobra (...)

02-10-14

Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

aktywnie współpracujących z nami aptek dostarczamy doskonałe "skrojone na miarę" rozwiązania usług zatrudnienia. Dajemy gwarancję bliskości położenia miejsca pracy i wyboru godzin pracy dostosowanych do potrzeb. Zapewniamy systemy motywacyjne i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta jastrzebie zdroj

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.