Praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości Rzeszów

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Facility Coordinator

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

31-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

osób na stanowisko:  Facility Coordinator     Obowiązki: Nadzór terenu i budynku  Kompleksowa obsługa techniczna budynku Wykonywanie zakupów na potrzeby firmy Pomoc w obsłudze pod względem gastronomicznym Utrzymywanie (...)

Magazynier

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

21-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko: Magazyniera   Oczekiwania: -wykształcenie średnie,-dokładność i samodzielność,-odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,-prawo jazdy kat.B,-uprawnienia na wózek widłowy, -mobilność. Zakres obowiązków:-dokonywanie (...)

Cieśla szalunkowy-Norwegia

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

16-06-15

Rzeszów

który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland (...)

Monter kominków

Firma: Axamo

Gowork.pl

04-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w (...)

02-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

stal, aluminium Miejsce pracy: Niemcy, Rensburg Obowiązki: Spawanie w liniach technologicznych i pracach montażowych Spawanie automatyczne i półautomatyczne Oferujemy: * Umowę na niemieckich warunkach * Opłacamy wszystkie świadczenia związane z (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.