Praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości Rzeszów

1 - 8 z 8 ogłoszeń

23-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto, - dodatkowo premiujemy (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów

na podobnym stanowisku * znajomość języka niemieckiego *Mile widziane wykształcenie kierunkowe *Dyspozycyjność od zaraz *Sumienność * dokładność * umiejętność pracy w zespole * Wiedza teoretyczna z budownictwa drogowego * (...)

Monter płyt karton/gips

Firma: GRH

Gowork.pl

30-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

Nazwa firmy:  (rekrutacja ukryta)Agencja (...)

SZWAJCARIA – CIEŚLA DACHOWY

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

10-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

–  10 miejsc Miejsce zatrudnienia: różne miasta w Szwajcarii (różni pracodawcy) Zakres obowiązków:  zgodnie ze stanowiskiem Wynagrodzenie: od 30 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego) Rodzaj umowy: na czas (...)

SPECJALISTA DO BUDOWY RUSZTOWAŃ

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

10-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

– 10 miejsc Miejsce zatrudnienia: różne miasta w Szwajcarii (różni pracodawcy) Zakres obowiązków:  zgodnie ze stanowiskiem Wynagrodzenie: od 30 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego) Rodzaj umowy: na (...)

Elektryk Hydraulik Niemcy

Firma: ewiko personal

Gowork.pl

31-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

, Hydraulik, Spawacz, Monter klimatyzacji (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem Wymagania: -          Wyuczony zawód Hydraulik, Elektryk, lub (...)

SPECJALISTA ROBÓT SZALUNKOWYCH

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

17-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

pracodawcy) Zakres obowiązków:  zgodnie ze stanowiskiem Wynagrodzenie: od 12-16  Euro/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego) Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z (...)

Kasjer/Kasjerka - Rzeszów

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

12-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w hipermarkecie na stanowisku:KASJER / KASJERKAWymagania:• Ukończone 18 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.