Praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości Rzeszów

1 - 6 z 6 ogłoszeń

10-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PODJAZDU NA STACJI PALIW Miejsce pracy: Rzeszów Nr oferty: 29/09/2015/PL Opis stanowiska pracy: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta na stacji paliw . Wymagania: - (...)

Monter konstrukcji stalowych i urządzeń

Firma: Mobus sp. z o.o.

Gowork.pl

07-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

konstrukcji i/lub urządzeń   Główne zadania i obowiązki:   Montaż elementów konstrukcji oraz części mechanicznych wchodzących w skład linii technologicznych Wymagania:   wykształcenie techniczne (preferowana specjalność (...)

Doradca Klienta w punkcie sprzedaży

Firma: Eklektika HR Sp. z o. o.

Gowork.pl

07-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

ref.: DPOK/10/2015   Zadania: Aktywne pozyskiwanie klientów; Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami; Uczestnictwo w starategii sprzedaży firmy; Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i realizację planów w określonym (...)

Doradca Techniczno - Handlowy (branża budowlana)

Firma: Eklektika HR Sp. z o. o.

Gowork.pl

07-10-15

Rzeszów (podkarpackie)

pracy: Rzeszów i woj. podkarpackie Nr. ref.: DTH/10/2015/R   Zadania: Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym regionie; Wyszukiwanie i ofertowanie nowych inwestycji budowlanych; Utrzymywanie kontaktów z inwestorami prywatnymi i (...)

Merchandiser

Firma: Afisz24.eu

Gowork.pl

09-09-15

Rzeszów (podkarpackie)

produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy, Wykładanie towaru na półki – praca fizyczna, Budowanie długofalowych relacji z Klientami, Pełnienie roli Ambasadora  – osoba pierwszego (...)

Magazynier

Firma: F.H.U "Merkury" Sp.zo.o

Gowork.pl

18-08-15

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisko: Magazyniera   Oczekiwania: -wykształcenie średnie,-dokładność i samodzielność,-odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,-prawo jazdy kat.B,-uprawnienia na wózek widłowy, -mobilność. Zakres (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.