Praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości Rzeszów

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Stolarz

Firma: Ideo sp. z o.o.

Gowork.pl

29-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

naturalnych środków barwiąco-konserwujących. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczny i zdrowy byt pośród masywnych, eleganckich i funkcjonalnych mebli. O wysokiej jakości może świadczyć także fakt iż nasze meble przeszły rygorystyczne testy (...)

23-10-14

Rzeszów (podkarpackie)

19,20,27,28,29 i 30.10.2014     Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej (...)

Kierownik robót drogowych

Firma: METIS

Gowork.pl

15-10-14

Rzeszów

widziane wykształcenie kierunkowe *Dyspozycyjność od zaraz *Sumienność * dokładność * umiejętność pracy w zespole * Wiedza teoretyczna z budownictwa drogowego * mile widziane uprawnienia budowlane   Chętnych prosimy o przesłanie CV, wraz z (...)

Monter płyt karton/gips

Firma: GRH

Gowork.pl

30-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

Nazwa firmy:  (rekrutacja ukryta)Agencja Pośrednictwa (...)

SZWAJCARIA – CIEŚLA DACHOWY

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

10-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

miasta w Szwajcarii (różni pracodawcy) Zakres obowiązków:  zgodnie ze stanowiskiem Wynagrodzenie: od 30 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego) Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i (...)

SPECJALISTA DO BUDOWY RUSZTOWAŃ

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

10-09-14

Rzeszów (podkarpackie)

ze stanowiskiem Wynagrodzenie: od 30 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego) Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia Termin rozpoczęcia pracy: od (...)

Elektryk Hydraulik Niemcy

Firma: ewiko personal

Gowork.pl

31-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

wielu fachowców w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, Monter klimatyzacji (k/m) Obowiazki: Zakres (...)

SPECJALISTA ROBÓT SZALUNKOWYCH

Firma: Socha and Partners

Gowork.pl

17-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

pt, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny Zakwaterowanie: zorganizowane Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą) SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w (...)

Kasjer/Kasjerka - Rzeszów

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

12-08-14

Rzeszów (podkarpackie)

nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w hipermarkecie na stanowisku:KASJER / KASJERKAWymagania:• Ukończone 18 lat• Aktualna książeczka (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.