Praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości Rzeszów

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Facility Coordinator

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

03-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

firmy Pomoc w obsłudze pod względem gastronomicznym Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz  budynku  Profesjonalna i miła obsługa pracowników firmy   Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym (...)

Facility Coordinator

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

02-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

osób na stanowisko:  Facility Coordinator     Obowiązki: Nadzór terenu i budynku  Kompleksowa obsługa techniczna budynku Wykonywanie zakupów na potrzeby firmy Pomoc w obsłudze pod względem gastronomicznym Utrzymywanie (...)

Facility Administrator

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

01-07-15

Rzeszów (podkarpackie)

niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń dla dobra budynku, mienia lub osób Nadzór osób wchodzących i opuszczających obiekt Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wykształcenie (...)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Firma: Aterima

Gowork.pl

24-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

na stanowisku:     MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH   Miejsce pracy: Cała Polska Nr referencyjny MO/LA/07/15   Zadania: Montaż konstrukcji stalowych Praca z dokumentacją techniczną Organizowanie bezpiecznego stanowiska pracy Wymagania: (...)

SPAWACZ

Firma: CREO Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

 WOD-KAN, GAZ JEDNĄ Z METOD  111, 311 LUB 141 ZGODNIE W DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ , PRZESTRZEGANIE PROCEDUR I  ZASAD BEZPIECZEŃSTWA PRACY Wymagania - UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO,  - UPRAWNIENIA  DO SPAWANIA RUR  JEDNĄ Z (...)

monter instalacji grzewczych i wod-kan

Firma: CREO Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

MONTAŻ INSTALACJI C.O., GRZEJNIKÓW, PRZESTRZEGANIE PROCEDUR I  ZASAD BEZPIECZEŃSTWA PRACY Wymagania - UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO,  - ZNAJOMOŚĆ TECHNIK INSTALACYJNYCH - UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE - DOŚWIADCZENIE MIN. 2 LETNIE (...)

Cieśla szalunkowy-Norwegia

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

16-06-15

Rzeszów

5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest (...)

Monter kominków

Firma: Axamo

Gowork.pl

04-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. (...)

02-06-15

Rzeszów (podkarpackie)

Niemcy, Rensburg Obowiązki: Spawanie w liniach technologicznych i pracach montażowych Spawanie automatyczne i półautomatyczne Oferujemy: * Umowę na niemieckich warunkach * Opłacamy wszystkie świadczenia związane z niemieckim systemem ubezpieczeń (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.