Praca Rzeszów

1 - 18 z 170 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Asystent/ka Prezesa Zarządu

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

języka angielskiego Prawo jazdy kat. B Wysoki poziom kultury osobistej Uczciwość/lojalność/dyskrecja Dyspozycyjność – np. wyjazdy służbowe planowane oraz nieplanowane Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych typu MS Office Wysoko rozwinięte (...)

Java Software Developer

Firma: PRO-Search

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

wymagań naszego zarządzania produktem projektowanie, dokumentowanie i wdrażanie rozwiązań we współpracy z zespołem deweloperów przekazywanie oprogramowania do testowania   Wymagania:   kompetentna znajomość Java i komponentów J2EE (...)

Tester Oprogramowania

Firma: ModulesGarden

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

się firmie ModulesGarden zajmującejsię tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje dla największych i najbardziej innowacyjnych firm z (...)

Specjalista ds. Handlowych

Firma: MENTOR HR Management - Agencja Doradztwa Personalnego

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

będzie sprzedaż rozwiązań IT  do sektora publicznego.   Opis stanowiska: sprzedaż rozwiązań IT (sektor publiczny) samodzielne przygotowanie ofert monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych przygotowanie i kompletowanie dokumentacji (...)

30-01-15

Rzeszów

doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 (...)

30-01-15

Rzeszów

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta, światowego lidera w zakresie usług świadczonych żurawiami, a także nadgabarytowego (...)

30-01-15

Rzeszów

personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego (...)

30-01-15

Rzeszów

firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr (...)

30-01-15

Rzeszów

firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla (...)

Kontroler Jakości

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:   Kontroler Jakości Miejsce pracy: (...)

Programista CNC

Firma: Bergman Engineering

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.   Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z (...)

Asystentka Biura @ Projektu

Firma: agencja kreatywna OKEY

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

jesteś coraz bliżej...czujesz, że rozpierają Cię pomysły, które pragniesz zrealizować, przy czym praca w zespole jak i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji to dla ciebie natura... wszystko jest OKEY! to oznacza, że mozesz (...)

CIEŚLA FRANCJA

Firma: GRH

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów

na stanowisko:   CIEŚLA  FRANCJA Miejsce pracy: Francja Ilość wolnych miejsc pracy (2 osoby)   Wymagania: ·  Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w charakterze Cieśli we FRANCJI, ·  Znajomość rysunku (...)

Doradca Klienta Biznesowego - Rzeszów

Firma: FM Bank PBP

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

– w tym czasie udzieliliśmy pożyczek na kwotę ponad 2,2 miliarda złotych, pomagając rozwijać biznes blisko 60 tysiącom klientów. BIZ Bank stworzony jest dla ludzi przedsiębiorczych i profesjonalistów. Tworzymy przyjazny świat (...)

Robotyk - Programista

Firma: Bergman__Engineering

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości. Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży lotniczej – poszukujemy osoby na stanowisko: Robotyk – Programista Miejsce (...)

Kierownik Spedycji

Firma: Synergia Konsulting

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

przygotowywanie raportów i zestawień dla centrali.Wymagania:- wykształcenie wyższe,- minimum 3 lata doświadczenia w obszarze HR,- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,- dobra znajomość języka angielskiego,- zdolności interpersonalne oraz (...)

Kierownik Wydziału Produkcji

Firma: Synergia Konsulting

Gowork.pl

30-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Wydziału Produkcji   Zakres obowiązków: realizacja produkcji i utrzymanie ciąglości pracy maszyn, nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urzadzeń, nadzór nad jakością wyrobu, zarządzanie (...)

29-01-15

Rzeszów (podkarpackie)

kuchnia włoska), gotowanie, tworzenie, odkrywanie nowych smaków oraz czerpiącej z tych czynności czystą przyjemność. Jeśli posiadasz tzw. lekkie pióro i uwielbiasz dzielić się swoimi kulinarnymi doznaniami z innymi, a Twoim największym (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Rzeszów

Praca Rzeszów po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.